Weekend majowy


W dniach 29.04 (sobota) i 2.05 (wtorek) GCEiS zorganizowało cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych z okazji weekendu majowego. Sobotę zapoczątkował turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, w którym najlepszy okazał się Milan Sekuła przed Borysem Kotkowskim i Maksymilianem Sekułą. Warto podkreślić wspaniałą postawę Karola Kuziemskiego, który ze względu na to, że jest starszy poprosił o nieklasyfikowanie go w turnieju. Zawody były rozgrywane na sali GCEiS w Ziębicach. O godzinie 12:00 animacje przeniosły się na boisko Orlik gdzie skoncentrowano się na tenisie ziemnym. Zajęcia przyjęły formę konkursów i zadań. Wyróżnienia otrzymali Borys Kotkowski i Maksymilian Sekuła.

We wtorek 2.05 na boisku Orlik w Ziębicach odbył się festyn piłkarski, którego uczestnikami byli Wojciech Skowronek, Fabian Misztal, Piotr Zerbok, Gabriel i Dawid Sarara, Maksymilian i Milan Sekuła, Nathaniel Ochał, Borys Kotkowski, Szymon Krzyształ, Maciej Polaszek, Adam Drozdowski. Atrakcji było sporo. Całość zapoczątkował turniej 4×4 gdzie zagrano mecz i rewanż. Oprócz tego do dyspozycji uczestników było specjalnie przygotowane boisko do siatkonogi, rebounder do indywidulnej pracy nad piłkarską techniką i mata do strzałów na celność, na której rozegrano konkurs na zakończenie dnia.

Podsumowując weekend majowy to zarówno sobota jak i wtorek były wypełnione sportową rywalizacją i fajną atmosferą. Pozytywnych emocji nie brakowało a uczestnicy pokazali duże zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej co jest warte podkreślenia. Organizatorem zajęć był pracownik GCEiS Przemysław Palmowski.