Rozkład jazdy
autobusów szkolnych do przedszkoli i szkół
na rok szkolny
2022/2023 (strona Ziębice)
(obowiązuje od 12.09.2022
roku - DO ODWOŁANIA)
PRZYWOZY
MIEJSCOWOSĆ |
GODZINA |
KURS |
KIEROWCA |
ILOSĆ DZIECI |
GCEiS |
06:30 |
I |
Janusz Antkowiak |
|
Niedźwiednik |
06:50 |
16 (SP2-2,SP4-14) |
||
Służejów Duży |
07:05 |
11 (SP4) |
||
SP 2 Ziębice |
07:15 |
|
||
SP 4 Ziębice |
07:20 |
|
||
27 |
||||
SP 4 Ziębice |
07:20 |
II |
Janusz Antkowiak |
|
Rososznica |
07:30 |
20 (SP2-1,SP4-19) |
||
Służejów Mały |
07:35 |
4 (SP4) |
||
SP 2 Ziębice |
07:50 |
|
||
SP 4 Ziębice |
07:55 |
|
||
24 |
||||
SP 4 Ziębice |
06:30 |
I |
Krzysztof Cholewa |
|
Biernacice |
06:50 |
1 (ZSiP Niedźwiedź) |
||
Niedźwiedź |
07:00 |
21 (SP2-7,SP4-14) |
||
Starczówek |
07:10 |
|
||
SP 2 Ziębice |
07:20 |
|
||
SP 4 Ziębice |
07:25 |
|
||
22 |
||||
SP 4 Ziębice |
07:25 |
II |
Krzysztof Cholewa |
|
Osina Wielka |
07:35 |
11(SP2-4.SP4-7) |
||
Dębowiec i las |
07:45 |
17 (SP2-1,SP4-16) |
||
SP 2 Ziębice |
07:50 |
|
||
SP 4 Ziębice |
07:55 |
|
||
28 |
||||
GCEiS Ziębice |
06:30 |
I |
Łukasz Budakowski |
|
Lubnów |
06:50 |
3 (1 SP2, 2 ZSiP Niedźwiedź) |
||
Doboszowice |
07:00 |
8 (ZSiP Niedźwiedź) |
||
Niedźwiedź |
07:15 |
|
||
Starczówek |
07:20 |
22 (SP2-6,SP4-4, 11-ZSiP N-dź, 1 Mikoszów) |
||
Niedźwiedź |
07:35 |
|
||
SP 2 Ziębice |
07:40 |
|
||
SP 4 Ziębice |
07:45 |
|
||
33 |
||||
SP 2 Ziębice |
07:45 |
II |
Łukasz Budakowski |
|
Lipa |
07:50 |
17 (13 SP4, 4 PNOP) |
||
SP 4 Ziębice |
07:55 |
|
||
PNOP Ziębice |
08:00 |
|
||
17 |
||||
SP 4 Ziębice Kurs Mikoszów |
08:05 |
III |
Łukasz Budakowski |
|
12 |
||||
SP 4 Ziębice |
06:50 |
I |
Paweł Korman |
|
Biernacice Kol. |
07:00 |
23 ( 7 SP2, 16 SP4) |
||
Biernacice |
07:05 |
|||
SP 2 Ziębice |
07:10 |
|
||
SP 4 Ziębice |
07:15 |
|
||
23
|
||||
GCEiS Ziębice |
06:50 |
I |
Robert Działak |
|
Głęboka |
07:10 |
2 (SP2-1, ZSiP N-dź-1) |
||
ZSiP Niedźwiedź |
07:25 |
|
||
Osina Mała |
07:35 |
5 (SP2) |
||
SP 2 Ziębice |
07:40 |
|
||
7 |
ODWOZY
MIEJSCOWOSĆ |
GODZINA |
KURS |
KIEROWCA |
ILOSĆ DZIECI |
SP 4 Ziębice |
13:35 |
I |
Janusz Antkowiak |
|
Lipa |
13:45 |
|
||
SP 4 Ziębice |
13:50 |
|
||
SP 2 Ziębice |
13:53 |
|
||
Dębowiec |
14:00 |
|
||
Osina Wielka |
14:10 |
|
||
SP 4 Ziębice |
14:15 |
|
||
|
||||
SP 4 Ziębice |
14:15 |
II |
Janusz Antkowiak |
|
SP 2 Ziębice |
14:18 |
|
||
Służejów M. i D. |
14:30 14:35 |
|
||
Rososznica |
14:40 |
|
||
Niedźwiednik |
14:55 |
|
||
SP 4 Ziębice |
15:15 |
|
||
|
||||
SP 4 Ziębice |
15:25 |
III |
Janusz Antkowiak |
|
SP 2 Ziębice |
15:28 |
|
||
Służejów M. i D. |
15:35 15:38 |
|
||
Rososznica |
15:45 |
|
||
Niedźwiednik |
16:05 |
|
||
GCEiS Ziębice |
16:25 |
|
||
|
||||
SP 4 Ziębice |
13:00 |
I |
Krzysztof Cholewa |
|
Służejów M. i D. |
13:15 13:18 |
|
||
Rososznica |
13:30 |
|
||
Niedźwiednik |
13:40 |
|
||
SP 4 Ziębice |
13:50 |
|
||
|
||||
SP 2 Ziębice |
13:55 |
II |
Krzysztof Cholewa |
|
SP 4 Ziębice |
14:00 |
|
||
Biernacice Kol. |
14:10 |
|
||
Niedźwiedź |
14:25 |
|
||
Doboszowice |
14:35 |
|
||
Niedźwiedź |
14:45 |
|
||
Lubnów |
14:55 |
|
||
Starczówek |
15:10 |
|
||
SP 2 Ziębice |
15:20 |
|
||
|
||||
SP 4 Ziębice |
15:20 |
III |
Krzysztof Cholewa |
|
SP 2 Ziębice |
15:25 |
|
||
Osina Mała |
15:30 |
|
||
Starczówek |
15:35 |
|
||
Głęboka |
15:50 |
|
||
Niedźwiedź |
16:00 |
|
||
Doboszowice |
16:20 |
|
||
GCEiS Ziębice |
16:45 |
|
||
|
||||
SP 4 Ziębice |
13:55 |
I |
Łukasz Budakowski |
|
SP 2 Ziębice |
14:00 |
|
||
Osina Mała |
14:05 |
|
||
Starczówek |
14:10 |
|
||
Niedźwiedź |
14:15 |
2 z ZSiP N-dź do Głębokiej i Biernacic |
||
Biernacice |
14:20 |
|
||
Głęboka |
14:35 |
|
||
PNOP Ziębice |
14:50 |
|
||
|
||||
PNOP Ziębice |
14:50 |
II |
Łukasz Budakowski |
|
SP 4 Ziębice |
14:55 |
|
||
Lipa |
15:05 |
|
||
SP 4 Ziębice |
15:15 |
|
||
|
||||
SP 4 Ziębice |
15:20 |
III |
Łukasz Budakowski |
|
SP 2 Ziębice |
15:25 |
|
||
Osina Wielka |
15:35 |
|
||
Dębowiec |
15:45 |
|
||
Biernacice |
16:00 |
|
||
GCEiS Ziębice |
16:10 |
|
||
|
Rozkład jazdy autobusów szkolnych do przedszkoli
i szkół
na rok szkolny 2022/2023 (strona
Henryków)
(obowiązuje od 12.09.2022 roku - DO ODWOŁANIA)
PRZYWOZY
MIEJSCOWOSĆ |
GODZINA |
KURS |
KIEROWCA |
ILOSĆ DZIECI |
GCEiS Ziębice |
06:25 |
I |
Rafał Kułach |
|
Bożnowice |
06:50 |
14 |
||
Nowina |
06:55 |
4 |
||
Jasienica |
07:00 |
6 |
||
Skalice |
07:05 |
6 |
||
PKP Henryków |
07:10 |
2 |
||
SP Henryków |
07:20 |
|
||
32 |
||||
SP Henryków |
07:20 |
II |
Rafał Kułach |
|
Wigańcice |
07:45 |
27 |
||
Kalinowice D. (I cz.) |
07:55 |
7 |
||
SP Henryków |
08:05 |
|
||
34 |
||||
Kurs
do Przedszkola Start
SP Henryków |
08:05 |
III |
Rafał Kułach |
|
PKP
Henryków |
08:10 |
1 |
||
Skalice
|
08:15 |
4 |
||
Jasienica
|
08:20 |
2 |
||
Nowina |
08:25 |
2 |
||
Bożnowice
|
08:30 |
|
||
Wigańcice
|
08:40 |
7 |
||
Kalinowice
G. i D. |
08:50 |
2 (G.),
1 (D.) |
||
Nowy
Dwór |
09:00 |
1 |
||
PP
Henryków |
09:05 |
|
||
20 |
||||
SP 4 Ziębice (kierowca jedzie na stronę
Henrykowa) |
07:15 |
I |
Paweł Korman |
|
Kalinowice G. ( 2 przystanki ) |
07:20 07:25 |
13 |
||
Nowy Dwór |
07:35 |
13 |
||
SP Henryków |
07:45 |
|
||
26 |
||||
SP Henryków |
07:45 |
II |
Paweł Korman |
|
Wadochowice |
07:55 |
16 |
||
Brukalice |
08:00 |
4 |
||
SP Henryków |
08:05 |
|
||
20 |
||||
SP Henryków |
06:40 |
I |
Wiesław Sobecki |
|
Czerńczyce |
07:00 |
16 |
||
Krzelków |
07:10 |
25 |
||
SP Henryków |
07:20 |
|
||
41 |
||||
SP Henryków |
07:20 |
II |
Wiesław Sobecki |
|
Witostowice |
07:35 |
25 (SP), 1 (PP) |
||
Raczyce |
07:45 |
13 (SP), 2 (PP) |
||
PP Wadochowice |
07:55 |
|
||
SP Henryków |
08:05 |
|
||
41 |
||||
SP 2
Ziębice (kierowca jedzie na stronę Henrykowa) kurs przedszkolny |
07:40 |
I |
Robert Działak |
|
Czerńczyce |
07:50 |
5 |
||
PP Krzelków |
07:55 |
|
||
Czerńczyce |
08:00 |
3 |
||
Krzelków |
08:05 |
2 |
||
PP
Henryków |
08:08 |
|
||
10 |
ODWOZY
MIEJSCOWOSĆ |
GODZINA |
KURS |
KIEROWCA |
ILOSĆ DZIECI |
SP Henryków |
13:00 |
I |
Wiesław Sobecki |
|
Krzelków |
13:10 |
|
||
Czerńczyce |
13:25 |
|
||
SP Henryków |
13:40 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
13:50 |
II |
Wiesław Sobecki |
|
PP Henryków |
13:55 |
|
||
Krzelków |
14:05 |
|
||
Czerńczyce |
14:20 |
|
||
SP Henryków |
14:35 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
14:40 |
III |
Wiesław Sobecki |
|
Krzelków |
14:50 |
|
||
Czerńczyce |
15:00 |
|
||
SP Henryków |
15:15 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
15:15 |
IV |
Wiesław Sobecki |
|
Nowy Dwór |
15:20 |
|
||
Kalinowice G. |
15:25 |
|
||
Kalinowice D. |
15:30 |
|
||
Wigańcice |
15:40 |
|
||
SP Henryków |
15:55 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
13:00 |
I |
Rafał Kułach |
|
Nowy Dwór |
13:05 |
|
||
Kalinowice G. |
13:15 |
|
||
Kalinowice D. |
13:20 |
|
||
Wigańcice |
13:30 |
|
||
SP Henryków |
13:45 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
13:50 |
II |
Rafał Kułach |
|
Nowy Dwór |
13:55 |
|
||
Kalinowice G. |
14:05 |
|
||
Kalinowice D. |
14:10 |
|
||
Wigańcice |
14:20 |
|
||
Bożnowice |
14:25 |
|
||
Nowina |
14:30 |
|
||
Jasienica |
14:35 |
|
||
Skalice |
14:40 |
|
||
Raczyce |
14:45 |
|
||
Witostowice |
14:55 |
|
||
Wadochowice |
15:05 |
|
||
SP Henryków |
15:10 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
15:10 |
III |
Rafał Kułach |
|
Brukalice |
15:15 |
|
||
Wadochowice |
15:20 |
|
||
Raczyce |
15:25 |
|
||
Witostowice |
15:30 |
|
||
PKP Henryków |
15:40 |
|
||
Skalice |
15:45 |
|
||
Jasienica |
15:55 |
|
||
Bożnowice |
16:05 |
|
||
GCEiS Ziębice |
16:10 |
|
||
|
||||
SP Henryków |
13:00 |
I |
Paweł Korman |
|
PKP Henryków |
13:03 |
|
||
Brukalice |
13:05 |
|
||
Wadochowice |
13:15 |
|
||
Raczyce |
13:25 |
|
||
Witostowice |
13:35 |
|
||
Skalice |
13:45 |
|
||
Jasienica |
13:50 |
|
||
Nowina |
13:55 |
|
||
Bożnowice |
14:00 |
|
||
PP Henryków |
14:10 |
|
||
|
||||
PP
Henryków (kurs
przedszkolny) |
14:10 |
II |
Paweł Korman |
|
PKP
Henryków |
14:15 |
|
||
Skalice
|
14:20 |
|
||
Jasienica
|
14:25 |
|
||
Nowina |
14:30 |
|
||
Bożnowice
|
14:35 |
|
||
Kalinowice
D. |
14:40 |
|
||
Wigańcice
|
14:45 |
|
||
Kalinowice
G. |
14:55 |
|
||
Nowy
Dwór |
15:00 |
|
||
SP 4
Ziębice |
15:10 |
|
||
|
||||
Opr. i wyk. – Referent ds. transportu i zakupów Robert
Działak tel. 502478323