Rozkład jazdy autobusów szkolnych do przedszkoli i szkół

na rok szkolny 2022/2023 (strona Ziębice)

(obowišzuje od 12.09.2022 roku  -  DO ODWOŁANIA)

PRZYWOZY

MIEJSCOWOSĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOSĆ DZIECI

GCEiS

06:30

 

 

I

 

Janusz

Antkowiak

 

NiedŸwiednik

06:50

16 (SP2-2,SP4-14)

Służejów Duży

07:05

11 (SP4)

SP 2 Ziębice

07:15

 

SP 4 Ziębice

07:20

 

27 

SP 4 Ziębice

07:20

 

 

II

 

Janusz

Antkowiak

 

Rososznica

07:30

20 (SP2-1,SP4-19)

Służejów Mały

07:35

4 (SP4)

SP 2 Ziębice

07:50

 

SP 4 Ziębice

07:55

 

24  

SP 4 Ziębice

06:30

 

 

I

 

Krzysztof

Cholewa

 

Biernacice

06:50

1 (ZSiP NiedŸwiedŸ)

NiedŸwiedŸ

07:00

21 (SP2-7,SP4-14)

Starczówek

07:10

 

SP 2 Ziębice

07:20

 

SP 4 Ziębice

07:25

 

22  

SP 4 Ziębice

07:25

 

 

II

 

 

Krzysztof

Cholewa

 

Osina Wielka

07:35

11(SP2-4.SP4-7)

Dębowiec i las

07:45

17 (SP2-1,SP4-16)

SP 2 Ziębice

07:50

 

SP 4 Ziębice

07:55

 

28  

GCEiS Ziębice

06:30

 

 

 

 

I

 

 

 

 

Łukasz

Budakowski

 

Lubnów

06:50

3 (1 SP2, 2 ZSiP NiedŸwiedŸ)

Doboszowice

07:00

8 (ZSiP NiedŸwiedŸ)

NiedŸwiedŸ

07:15

 

Starczówek

07:20

22 (SP2-6,SP4-4,     11-ZSiP N-dŸ,           1 Mikoszów)

NiedŸwiedŸ

07:35

 

SP 2 Ziębice

07:40

 

SP 4 Ziębice

07:45

 

33  

SP 2 Ziębice

07:45

 

II

 

Łukasz

Budakowski

 

Lipa

07:50

17 (13 SP4, 4 PNOP)

SP 4 Ziębice

07:55

 

PNOP Ziębice

08:00

 

17  

SP 4 Ziębice

Kurs  Mikoszów

08:05

III

Łukasz Budakowski

 

12

SP 4 Ziębice

06:50

 

 

I

 

Paweł

Korman

 

Biernacice Kol.

07:00

23

( 7 SP2, 16 SP4)

Biernacice

07:05

SP 2 Ziębice

07:10

 

SP 4 Ziębice

07:15

 

23                                                                                              

GCEiS Ziębice

06:50

 

 

I

 

 

Robert

Działak

 

Głęboka

07:10

      2 (SP2-1,                 ZSiP N-dŸ-1)

ZSiP NiedŸwiedŸ

07:25

 

Osina Mała

07:35

5 (SP2)

SP 2 Ziębice

07:40

 

7

 

 

 


 

ODWOZY

MIEJSCOWOSĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOSĆ DZIECI

SP 4 Ziębice

13:35

 

 

I

 

 

Janusz

Antkowiak

 

Lipa

13:45

 

SP 4 Ziębice

13:50

 

SP 2 Ziębice

13:53

 

Dębowiec

14:00

 

Osina Wielka

14:10

 

SP 4 Ziębice

14:15

 

 

SP 4 Ziębice

14:15

 

 

II

 

Janusz

Antkowiak

 

SP 2 Ziębice

14:18

 

Służejów M. i D.

14:30

14:35

 

Rososznica

14:40

 

NiedŸwiednik

14:55

 

SP 4 Ziębice

15:15

 

 

SP 4 Ziębice

15:25

 

 

III

 

Janusz

Antkowiak

 

SP 2 Ziębice

15:28

 

Służejów M. i D.

15:35

15:38

 

Rososznica

15:45

 

NiedŸwiednik

16:05

 

GCEiS Ziębice

16:25

 

 

SP 4 Ziębice

13:00

 

 

I

 

Krzysztof

Cholewa

 

Służejów M. i D.

13:15

13:18

 

Rososznica

13:30

 

NiedŸwiednik

13:40

 

SP 4 Ziębice

13:50

 

 

SP 2 Ziębice

13:55

 

 

 

 

II

 

 

 

Krzysztof

Cholewa

 

SP 4 Ziębice

14:00

 

Biernacice Kol.

14:10

 

NiedŸwiedŸ

14:25

 

Doboszowice

14:35

 

NiedŸwiedŸ

14:45

 

Lubnów

14:55

 

Starczówek

15:10

 

SP 2 Ziębice

15:20

 

 

SP 4 Ziębice

15:20

 

 

 

III

 

 

Krzysztof

Cholewa

 

SP 2 Ziębice

15:25

 

Osina Mała

15:30

 

Starczówek

15:35

 

Głęboka

15:50

 

NiedŸwiedŸ

16:00

 

Doboszowice

16:20

 

GCEiS Ziębice

16:45

 

 

SP 4 Ziębice

13:55

 

 

 

I

 

 

Łukasz

Budakowski

 

SP 2 Ziębice

14:00

 

Osina Mała

14:05

 

Starczówek

14:10

 

NiedŸwiedŸ

14:15

2 z ZSiP N-dŸ do Głębokiej i Biernacic

Biernacice

14:20

 

Głęboka

14:35

 

PNOP Ziębice

14:50

 

 

PNOP Ziębice

14:50

 

II

 

Łukasz

Budakowski

 

SP 4 Ziębice

14:55

 

Lipa

15:05

 

SP 4 Ziębice

15:15

 

 

 

SP 4 Ziębice

15:20

 

 

III

 

 

Łukasz

Budakowski

 

SP 2 Ziębice

15:25

 

Osina Wielka

15:35

 

Dębowiec

15:45

 

Biernacice

16:00

 

GCEiS Ziębice

16:10

 

 

 


 

Rozkład jazdy autobusów szkolnych do przedszkoli i szkół

na rok szkolny 2022/2023 (strona Henryków)

(obowišzuje od 12.09.2022 roku  -  DO ODWOŁANIA)

 

PRZYWOZY 

MIEJSCOWOSĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOSĆ DZIECI

GCEiS Ziębice

06:25

 

 

 

I

 

 

 

Rafał

Kułach

 

Bożnowice

06:50

14

Nowina

06:55

4

Jasienica

07:00

6

Skalice

07:05

6

PKP Henryków

07:10

2

SP Henryków

07:20

 

32  

SP Henryków

07:20

II

 

 

Rafał

Kułach

 

Wigańcice

07:45

27

Kalinowice D. (I cz.)

07:55

7

SP Henryków

08:05

 

34  

Kurs do Przedszkola

Start SP Henryków

 

08:05

 

 

 

 

III

 

 

 

 

Rafał

Kułach

 

PKP Henryków

08:10

1

Skalice

08:15

4

Jasienica

08:20

2

Nowina

08:25

2

Bożnowice

08:30

 

Wigańcice

08:40

7

Kalinowice G. i D.

08:50

2 (G.), 1 (D.)

Nowy Dwór

09:00

1

PP Henryków

09:05

 

20

SP 4 Ziębice (kierowca jedzie na stronę Henrykowa)

07:15

 

 

I

 

 

Paweł

Korman

 

Kalinowice G.

( 2 przystanki )

07:20

07:25

13

Nowy Dwór

07:35

13

SP Henryków

07:45

 

26  

SP Henryków

07:45

II

 

Paweł

Korman

 

Wadochowice

07:55

16

Brukalice

08:00

4

SP Henryków

08:05

 

20  

SP Henryków

06:40

 

I

 

Wiesław

Sobecki

 

Czerńczyce

07:00

16

Krzelków

07:10

25

SP Henryków

07:20

 

41  

SP Henryków

07:20

II

 

 

Wiesław

Sobecki

 

Witostowice

07:35

25 (SP), 1 (PP)

Raczyce

07:45

13 (SP), 2 (PP)

PP Wadochowice

07:55

 

SP Henryków

08:05

 

41  

SP 2 Ziębice (kierowca jedzie na stronę Henrykowa) kurs przedszkolny

 

07:40

 

 

I

 

 

Robert

Działak

 

Czerńczyce

07:50

5

PP Krzelków

07:55

 

Czerńczyce

08:00

3

Krzelków

08:05

2

PP Henryków

08:08

 

10  

 

 

 


 

ODWOZY

 

MIEJSCOWOSĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOSĆ DZIECI

SP Henryków

13:00

I

 

Wiesław

Sobecki

 

Krzelków

13:10

 

Czerńczyce

13:25

 

SP Henryków

13:40

 

 

SP Henryków

13:50

II

 

Wiesław

Sobecki

 

PP Henryków

13:55

 

Krzelków

14:05

 

Czerńczyce

14:20

 

SP Henryków

14:35

 

 

SP Henryków

14:40

III

 

Wiesław

Sobecki

 

Krzelków

14:50

 

Czerńczyce

15:00

 

SP Henryków

15:15

 

 

SP Henryków

15:15

IV

Wiesław

Sobecki

 

Nowy Dwór

15:20

 

Kalinowice G.

15:25

 

Kalinowice D.

15:30

 

Wigańcice

15:40

 

SP Henryków

15:55

 

 

SP Henryków

13:00

I

 

 

Rafał

Kułach

 

 

Nowy Dwór

13:05

 

Kalinowice G.

13:15

 

Kalinowice D.

13:20

 

Wigańcice

13:30

 

SP Henryków

13:45

 

 

SP Henryków

13:50

II

 

 

 

 

Rafał

Kułach

 

 

 

Nowy Dwór

13:55

 

Kalinowice G.

14:05

 

Kalinowice D.

14:10

 

Wigańcice

14:20

 

Bożnowice

14:25

 

Nowina

14:30

 

Jasienica

14:35

 

Skalice

14:40

 

Raczyce

14:45

 

Witostowice

14:55

 

Wadochowice

15:05

 

SP Henryków

15:10

 

 

SP Henryków

15:10

III

 

 

 

Rafał

Kułach

 

 

Brukalice

15:15

 

Wadochowice

15:20

 

Raczyce

15:25

 

Witostowice

15:30

 

PKP Henryków

15:40

 

Skalice

15:45

 

Jasienica

15:55

 

Bożnowice

16:05

 

GCEiS Ziębice

16:10

 

 

SP Henryków

13:00

I

 

 

 

 

Paweł

Korman

 

PKP Henryków

13:03

 

Brukalice

13:05

 

Wadochowice

13:15

 

Raczyce

13:25

 

Witostowice

13:35

 

Skalice

13:45

 

Jasienica

13:50

 

Nowina

13:55

 

Bożnowice

14:00

 

PP Henryków

14:10

 

 

PP Henryków

(kurs przedszkolny)

 

14:10

 

 

 

 

II

 

 

 

 

Paweł

Korman

 

PKP Henryków

14:15

 

Skalice

14:20

 

Jasienica

14:25

 

Nowina

14:30

 

Bożnowice

14:35

 

Kalinowice D.

14:40

 

Wigańcice

14:45

 

Kalinowice G.

14:55

 

Nowy Dwór

15:00

 

SP 4 Ziębice

15:10

 

 

 

Opr. i wyk.  – Referent ds. transportu i zakupów Robert Działak tel. 502478323