1. tydzień ferii


W tygodniu 15.01-19.01.2024r. Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach realizowało cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych z okazji Ferii Zimowych 2024. Nadrzędną myślą tego przedsięwzięcia jest zapewnienie dzieciom i młodzieży możliwości aktywnego spędzenia czasu w okresie wolnym od szkoły. Sportowa oferta jest skoncentrowana na wielu dyscyplinach żeby każdy potencjalny uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.

W pierwszym tygodniu ferii realizowano takie dyscypliny sportowe jak tenis stołowy, badminton, piłka nożna i siatkówka. Zajęcia przyjmowały charakter współzawodnictwa. Rozegrano dużą ilość małych turniejów, w których uczestnicy rywalizowali ze sobą. W tym okresie odbył się również m.in. 3 turniej z cyklu Grand Prix w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży a także 3 kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Podsumowując pierwszy tydzień ferii to warto wyróżnić Huberta Flisika, Dawida i Gabriela Sararę, Marcela Zająca, Patryka Skawińskiego, Macieja Polaszka, Wiktora Szmanię, Karola Kuziemskiego i Mateusza i Piotrka Sowińskiego za wzorowe udział w animacjach. Cieszy frekwencja, która każdego dnia była na bardzo wysokim poziomie. Zajęcie w odczuciu uczestników były atrakcyjne a atmosfera przyjazna i sprzyjająca sportowej rywalizacji. Pozytywnych emocji było pod dostatkiem. W kolejnym tygodniu również zapraszamy na cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych z okazji Ferii Zimowych 2024, realizowane będą wtedy takie dyscypliny jak siatkonoga, koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy i siatkówka. Animatorem był pracownik GCEiS w Ziębicach Pan Przemysław Palmowski.