Rozkład jazdy autobusów szkolnych do przedszkoli i szkół na rok 2021/2022
(obowišzuje od 21.02.2022 r.)

PRZYWOZY (strona Ziębice)

MIEJSCOWOŒĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOŒĆ DZIECI

GCEiS

06:30

I

Janusz

Antkowiak

 

Rososznica

06:50

22

Służejów Mały

07:00

17

SP 2 Ziębice

07:07

 

SP 4 Ziębice

07:15

 

39

SP 4 Ziębice

07:15

II

Janusz

Antkowiak

 

NiedŸwiednik

07:30

18

Służejów Duży

07:40

17

SP 2 Ziębice

07:45

 

SP 4 Ziębice

07:50

 

35

SP 4 Ziębice

06:35

I

Krzysztof

Cholewa

 

Osina Wielka

06:50

13

Dębowiec i las

07:05

17

SP 2 Ziębice

07:12

 

SP 4 Ziębice

07:15

 

30

SP 4 Ziębice

07:15

II

Krzysztof

Cholewa

 

Biernacice (przelot)

07:20

Do NiedŸwiedzia 1 dziecko

NiedŸwiedŸ

07:25

25

Starczówek

07:40

15

SP 2 Ziębice

07:47

 

SP 4 Ziębice

07:50

 

40

GCEiS Ziębice

06:35

I

Łukasz

Budakowski

 

Starczówek

06:55

Do NiedŸwiedzia 3 dzieci

Lubnów

07:00

 

NiedŸwiedŸ

07:05

 

Doboszowice

07:10

15

Starczówek

07:25

Do Mikoszowa 1 dziecko

SP 2 Ziębice

07:32

 

SP 4 Ziębice

07:35

 

15

SP 4 Ziębice

07:35

II

Łukasz

Budakowski

 

Lipa

07:45

16

SP 4 Ziębice

07:55

13

PNOP Ziębice

08:00

3

16

Kurs  Mikoszów

08:00

III

Łukasz Budakowski

 

 

SP 4 Ziębice

07:05

I

Wiesław

Sobecki

 

Biernacice Kol.

07:15

13

Biernacice

07:20

14

SP 2 Ziębice

07:27

 

SP 4 Ziębice

07:30

 

27

GCEiS Ziębice

07:20

I

Robert

Działak

 

Głęboka

07:40

1

Osina Mała

07:45

5

SP 2 Ziębice

07:55

 

Osina Wielka

08:05

1

PNOP Ziębice

08:15

 

7

 

ODWOZY

MIEJSCOWOŒĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOŒĆ DZIECI

SP 4 Ziębice

13:35

I

Janusz

Antkowiak

 

Lipa

13:45

 

SP 4 Ziębice

13:50

 

SP 2 Ziębice

13:53

 

Dębowiec

14:00

 

Osina Wielka

14:10

 

SP 4 Ziębice

14:15

 

 

SP 4 Ziębice

14:15

II

Janusz

Antkowiak

 

SP 2 Ziębice

14:18

 

Służejów M. i D.

14:30

14:35

 

Rososznica

14:40

 

NiedŸwiednik

14:55

 

SP 4 Ziębice

15:15

 

 

SP 4 Ziębice

15:25

III

Janusz

Antkowiak

 

SP 2 Ziębice

15:28

 

Służejów M. i D.

15:35

15:38

 

Rososznica

15:45

 

NiedŸwiednik

16:05

 

GCEiS Ziębice

16:25

 

 

SP 4 Ziębice

13:00

I

Krzysztof

Cholewa

 

Służejów M. i D.

13:15

13:18

 

Rososznica

13:30

 

NiedŸwiednik

13:40

 

SP 4 Ziębice

13:50

 

 

SP 2 Ziębice

13:55

II

Krzysztof

Cholewa

 

SP 4 Ziębice

14:00

 

Biernacice Kol.

14:10

 

NiedŸwiedŸ

14:25

 

Doboszowice

14:35

 

NiedŸwiedŸ

14:45

 

Lubnów

14:55

 

Starczówek

15:10

 

SP 2 Ziębice

15:20

 

 

SP 4 Ziębice

15:20

III

Krzysztof

Cholewa

 

SP 2 Ziębice

15:25

 

Osina Mała

15:30

 

Starczówek

15:35

 

Głęboka

15:50

 

NiedŸwiedŸ

16:00

 

Doboszowice

16:20

 

Biernacice

16:35

 

GCEiS Ziębice

16:45

 

 

SP 4 Ziębice

13:55

I

Łukasz

Budakowski

 

SP 2 Ziębice

14:00

 

Osina Mała

14:10

 

Starczówek

14:20

 

Głęboka

14:30

 

NiedŸwiedŸ

14:35

 

Biernacice

14:40

 

PNOP Ziębice

14:50

 

 

PNOP Ziębice

14:50

II

Łukasz

Budakowski

 

SP 4 Ziębice

14:55

 

Lipa

15:05

 

SP 4 Ziębice

15:15

 

 

SP 4 Ziębice

15:20

III

Łukasz

Budakowski

 

SP 2 Ziębice

15:25

 

PNOP Ziębice

15:30

 

Osina Wielka

15:40

 

Dębowiec

15:50

 

GCEiS Ziębice

15:55

 

 

 

 

 

PRZYWOZY (strona Henryków)

MIEJSCOWOŒĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOŒĆ DZIECI

GCEiS Ziębice

07:00

I

Jacek

Skibiński

 

Wigańcice

07:15

27

Kalinowice D. (I cz.)

07:20

9

SP Henryków

07:30

 

36

SP Henryków

07:30

II

Jacek

Skibiński

 

Bożnowice

07:40

17

Nowina

07:45

4

Jasienica

07:50

6

Skalice

07:55

6

PKP Henryków

07:57

2

SP Henryków

08:05

 

35

Kurs do Przedszkola

Start SP Henryków

 

08:05

III

Jacek

Skibiński

 

PKP Henryków

08:10

 

Skalice

08:15

 

Jasienica

08:20

 

Nowina

08:25

 

Bożnowice

08:30

 

Wigańcice

08:40

 

Kalinowice G. i D.

08:50

 

Nowy Dwór

09:00

 

PP Henryków

09:05

 

22

SP 4 Ziębice
(kierowca jedzie na stronę Henrykowa)

07:30

I

Wiesław

Sobecki

 

Kalinowice G.

( 2 przystanki )

07:35

07:38

15

Nowy Dwór

07:45

21

SP Henryków

07:50

 

36

SP Henryków

07:50

II

Wiesław

Sobecki

 

Wadochowice

07:55

16

Brukalice

08:00

5

SP Henryków

08:05

 

21

SP Henryków

07:00

I

Paweł

Korman

 

Czerńczyce

07:15

21

PP Henryków

07:20

3

SP Henryków

07:25

 

24

SP Henryków

07:25

II

Paweł

Korman

 

Krzelków

07:30

07:33

26

SP Henryków

07:40

 

26

SP Henryków

07:40

III

Paweł

Korman

 

Witostowice

07:50

23

Raczyce

08:00

15

PP Wadochowice

08:05

5 do przedszkola

SP Henryków

08:10

 

38

 

 

ODWOZY

MIEJSCOWOŒĆ

GODZINA

KURS

KIEROWCA

ILOŒĆ DZIECI

SP Henryków

13:00

I

Paweł

Korman

 

Krzelków

13:10

 

Czerńczyce

13:25

 

SP Henryków

13:40

 

 

SP Henryków

13:50

II

Paweł

Korman

 

PP Henryków

13:55

 

Krzelków

14:05

 

Czerńczyce

14:20

 

SP Henryków

14:35

 

 

SP Henryków

14:40

III

Paweł

Korman

 

Krzelków

14:50

 

Czerńczyce

15:05

 

SP Henryków

15:20

 

 

SP Henryków

13:00

I

Jacek

Skibiński

 

Nowy Dwór

13:05

 

Kalinowice G.

13:15

 

Kalinowice D.

13:20

 

Wigańcice

13:30

 

SP Henryków

13:45

 

 

SP Henryków

13:50

II

Jacek

Skibiński

 

Nowy Dwór

13:55

 

Kalinowice G.

14:05

 

Kalinowice D.

14:10

 

Wigańcice

14:20

 

Bożnowice

14:30

 

Jasienica

14:35

 

Skalice

14:40

 

Raczyce

14:45

 

Witostowice

14:55

 

Wadochowice

15:05

 

SP Henryków

15:10

 

 

SP Henryków

15:10

III

Jacek

Skibiński

 

Brukalice

15:15

 

Wadochowice

15:20

 

Raczyce

15:25

 

Witostowice

15:30

 

PKP Henryków

15:40

 

Skalice

15:45

 

Jasienica

15:55

 

Nowina

16:00

 

Bożnowice

16:05

 

GCEiS Ziębice

16:10

 

 

SP Henryków

13:00

I

Wiesław

Sobecki

 

PKP Henryków

13:03

 

Brukalice

13:05

 

Wadochowice

13:15

 

Raczyce

13:25

 

Witostowice

13:35

 

Skalice

13:45

 

Jasienica

13:50

 

Nowina

13:55

 

Bożnowice

14:00

 

PP Henryków

14:10

 

 

PP Henryków

(kurs przedszkolny)

 

14:10

II

Wiesław

Sobecki

 

PKP Henryków

14:15

 

Skalice

14:20

 

Jasienica

14:25

 

Nowina

14:30

 

Bożnowice

14:35

 

Kalinowice D.

14:40

 

Wigańcice

14:45

 

Kalinowice G.

14:55

 

Nowy Dwór

15:00

 

SP Henryków

15:05

 

 

SP Henryków

15:10

III

Wiesław

Sobecki

 

Nowy Dwór

15:15

 

Kalinowice G.

15:20

 

Kalinowice D.

15:25

 

Wigańcice

15:35

 

SP 4 Ziębice

15:50

 

 

 

Opr. i wyk.  – Referent ds. transportu i zakupów Robert Działak tel. 502478323