II TYDZIEŃ PÓŁKOLONII LETNIEJ W ZIĘBICACH ZA NAMI


1 – 5 lipca to kolejny bardzo ciekawy i intensywny tydzień zajęć w ramach Półkolonii Letniej zorganizowanej przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Ziębicach.

Dzięki współpracy z Ziębickim Centrum Kultury oraz Biblioteką Publiczną w Ziębicach nasi podopieczni mieli możliwość wykonać „glutków” , które potem dzieci zabrały ze sobą do zabawy. Powrót slim-ów to była niesamowita zabawa.

Jak wiemy czytanie to wielką przygoda, dlatego będąc na warsztatach „Baśniowe opowieści” tematem przewodnim był „Kot w butach”, który powstał na naszych pracach wykonanych  techniką kolażu. Wszystkie prace były piękne i pomysłowe.

Ponieważ  ruch to zdrowie uczestnicy półkolonii codziennie tańczą ZUMBE ,spacerują i mają zajęcia sprawnościowe na Orliku oraz boisku szkolnym.

W dzień niepogody zostało zorganizowane kino 😉, oglądaliśmy „Akademię Pana Kleksa”, a następnie tańczyliśmy i śpiewaliśmy utwory z filmu.

W trakcie Półkolonii nie ma nudy, organizowane są także gry i zabawy interakcyjne, które  sprawiają wiele uśmiechów na wszystkich buziach uczestników wypoczynku.

Dyrektor GCEiS w Ziębicach