Ferie z „Czwórką”


Dwa tygodnie pełne atrakcji, ciekawych pomysłów i aktywności fizycznych spędzili uczestnicy półkolonii zimowej organizowanej przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Szkole Podstawowej nr 4 w Ziębicach.
Półkoloniści okazali się wspaniałymi artystami, tworzącymi bajeczne prace plastyczne, które zachwycały pomysłowością i starannością. Codzienne spacery i zabawy w parku, na placu zabaw oraz w sali gimnastycznej wzmocniły kondycję fizyczną kolonistów.
Serdecznie dziękujemy pracownikom ZCK za możliwość udziału w organizowanych przez nich warsztatach, które każdorazowo dostarczały dzieciom wiele radości i dumy z wykonanych prac.
Wyśmienite humory i uśmiech to gwarancja dobrze spędzonego czasu, a tego nie zabrakło podczas półkolonii.
Do dobrego nastroju niewątpliwie przyczyniły się pyszne i zdrowe śniadanka, obiady i podwieczorki. Dziękujemy Paniom kucharkom i podziwiamy nie tylko talent kulinarny, ale również artystyczny, ponieważ niektóre desery to prawdziwe dzieła sztuki.
Panie wychowawczynie przez cały czas dbały nie tylko o uatrakcyjnienie każdej chwili, ale również o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie półkolonistów, a nasi wspaniali półkoloniści zatroszczyli się, aby każdego dnia Panie miały wiele powodów do uśmiechu.
Po tak udanym wypoczynku łatwiej będzie powrócić do obowiązku nauki ☺