Turniej tenisa stołowego 01.02.2020 r.

W sobotę 01.02.2020 r. w sali gimnastycznej Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach odbył się drugi w tym roku turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w ramach Grand Prix2020. Do zawodów przystąpiło 11 zawodników. W kategorii zawodników zaawansowanych pierwsze miejsce wywalczył Kacper Bieńka, drugi był Grzegorz Rybin, trzeci był Michał Chróst. Kolejne miejsca zajęli: Michał Cierpisz , Gracjan Słąba. W tej kategorii po lutowym turnieju w klasyfikacji generalnej na I miejscu jest Kacper Bieńka-24pkt., na drugim Grzegorz Rybin-20pkt., na trzecim Michał Chróst-14pkt. Kolejne miejsca zajmują: Michał Cierpisz-11pkt., Mateusz Salwa-8pkt., Gracjan Słąba-8pkt. W grupie podstawowej do współzawodnictwa przystąpiło 6 zawodników. Pierwsze miejsce wywalczyła Agata Stachurska, druga była Alicja Harasimowicz, na trzecim miejscu uplasował się Karol Kuziemski. Kolejne miejsca zajęli: Filip Berliński, Paulina Górniak i Nikola Łukasiewicz. W klasyfikacji generalnej na I miejscu jest Agata Stachurska-20pkt., na drugim Alicja Harasimowicz 15pkt., na trzecim Karol Kuziemski-14pkt. Kolejne miejsca zajmują: Karolina Grzegorczyn-12pkt., Łukasz Gryń-10pkt., Nikola Łukasiewicz-6pkt., Filip Berliński-5pkt., Aleksandra Oszust-5pkt., Paulina Górniak-4pkt. Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach zaprasza dzieci i młodzież na turnieje tenisa stołowego podczas ferii zimowych.