Sprawozdanie z turnieju badmintona -14.12.2019


W sobotę 14 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach odbył się turniej badmintona dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu. Do zawodów przystąpiło 17 zawodników. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w grudniowych zawodach wywalczył Michał Śledź, na drugim miejscu uplasował się Ron Weżgowiec, na trzecim Mikołaj Krucień. Kolejne miejsca zajęli: Wiktoria Kumaszka, Klaudia Flader, Mikołaj Harasimowicz, Kacper Bieńka, Mateusz Salwa, Wiktoria Salwa, Agata Stachurska, Michalina Janusz, Karol Kuziemski, Nikola Łukasiewicz, Kamil Sutor, Nina Kiejpasz,  Aleksandra Oszust i Oliwia Świątek.

W klasyfikacji generalnej  po grudniowym turnieju na pierwszym miejscu jest Michał Śledź, który zgromadził 60pkt., na drugim Michał Krucień-58pkt., na trzecim Wiktoria Kumaszka-41pkt. Kolejne miejsca zajmują: Paweł Skaliński-30pkt., Szymon Krucień-29pkt., Klaudia Flader-17pkt., Aleksandra Kaleta-16pkt.

Uroczyste podsumowanie turniejów badmintona w ramach Grand Prix2019 odbędzie się na styczniowych zawodach. Zawody przeprowadził pracownik Gminnego Centrum Edukacji i Sportu Pan Jerzy Rejnowski.